Testery respiratorów

Testery respiratorówAnalizator Respiratorów Citrex H4

CITREX H4 jest kompletnym zestawem, przeznaczonym do badania parametrów respiratorów . W prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację lub kalibrację przy zachowaniu niewielkich wymiarów i bardzo wysokiej dokładności.

Więcej


Analizator Przepływu PF-300

Flow Analyser PF-300 to stacjonarmy analizator przepływu przeznaczony do kompleksowego badania respiratorów i aparatów do znieczulenia. Umożliwia pomiary przepływu, ciśnienia, temperatury, wilgotności oraz tlenu.

Więcej


Analizator Przepływu PF-301VAC

Flow Analyser PF-301VAC to stacjonarmy analizator przepływu przeznaczony do kompleksowego badania respiratorów i aparatów do znieczulenia. W odróżnieniu od modelu PF-300 posiada dodatkowy czujnik podciśnienia. Umożliwia pomiary przepływu, ciśnienia, temperatury, wilgotności oraz tlenu.

Więcej


Analizator Przepływu PF-302 LOW

Flow Analyser PF-302 LOW to stacjonarmy analizator przepływu przeznaczony do kompleksowego badania respiratorów i aparatów do znieczulenia. W odróżnieniu od modelu PF-300 posiada dodatkowy czujnik niskiego ciśnienia. Umożliwia pomiary przepływu, ciśnienia, temperatury, wilgotności oraz tlenu.

Więcej


Analizator Przepływu, zestaw „Ventilation”

Zestaw „Ventilation” to kompleksowy zestaw do weryfikacji i kalibracji respiratorów składający się wybranego Analizatora Przepływu PF-300, PF-301 lub PF-302 oraz płuca testowego SmartLung i oprogramowania FlowLab.

Więcej


Analizator Przepływu, zestaw “Ventilation & Anaesthesia”

Zestaw “Ventilation & Anaesthesia” to kompletny zestaw do weryfikacji oraz kalibracji respiratorów i aparatów do znieczulenia składający się z wybranego Analizatora Przepływu PF-300, PF-301 lub PF-302, płuca testowego SmartLung, analizatora gazów OR-703 oraz oprogramowania FlowLab.

Więcej


Analizator Respiratorów Citrex H5

CITREX H5 jest najnowszym w ofercie zestawem przeznaczonym do badania parametrów respiratorów . W odróżnieniu od modelu H4 posiada znacznie większy wyświetlacz graficzny prezentujące ze szczegółami uzyskane krzywe oraz dodatkową funkcjonalność dzięki możliwości instalowania aplikacji. Wyposażony został również w funkcję aktualizacji poprzez Wi-Fi.

Więcej