Stojak Citrex

Stojak
Stojak Citrex

Opis

Oferta / zapytanie

Magnetyczny stojak umożliwa wygodne umocowanie analizatora Citrex na płaskiej powierzchni. Posiada możliwość regulacji kąta nachylenia.
Pasuje do Citrex H3, H4 i H5.

Numer katalogowy: 304.714.000


Kompatybilność


Citrex H4

CITREX H4 "Mobile" jest kompletnym zestawem, przeznaczonym do badania parametrów respiratorów . W prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację lub kalibrację przy zachowaniu niewielkich wymiarów i bardzo wysokiej dokładności.

Więcej


Citrex H5

CITREX H5 "Mobile" jest najnowszym w ofercie kompletnym zestawem przeznaczonym do badania parametrów respiratorów . W odróżnieniu od modelu H4 posiada znacznie większy wyświetlacz graficzny prezentujące ze szczegółami uzyskane krzywe oraz dodatkową funkcjonalność dzięki możliwości instalowania aplikacji. Wyposażony został również w funkcję aktualizacji poprzez Wi-Fi.

Więcej


Citrex H3

CITREX H3 to ekonomiczna wersja analizatora, przeznaczonego do badania parametrów respiratorów . W prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację lub kalibrację przy zachowaniu niewielkich wymiarów i bardzo wysokiej dokładności. W odróżnieniu od modelu H4 nie posiada dodatkowych wejść: ciśnienia różnicowego i wysokiego ciśnienia. Nie współpracuje równiez z oprogramowaniem FlowLab i pokazuje tylko wartości liczbowe zmierzonych parametrów a nie graficzne.

Więcej

Do pobrania