Płuca testowe

Płuca testowePłuco Easy Lung 1l

Easy Lung 1l to niedrogie płuco testowe ogólnego użytku o osobliwej konstrukcji. Idealne do badania parametrów respiratorów, prezentacji działania respiratorów jak również dla producentów w celu sprawdzania bezpieczeństwa działania.

Więcej


Płuco niemowlęce SmartLung Infant 0.5l

SmartLung Infant 0.5l to testowe płuco niemowlęce, oferuje taką samą wydajność jak większe, drogie płuca testowych. Ale w przeciwieństwie do tych ostatnich, SmartLung jest bardzo proste w użyciu i o tak zwartej konstrukcji, że może być bezpośrednio połączony z układem respiratora.

Więcej


Płuco dorosłe SmartLung Adult 1l

SmartLung Adult 1l to testowe płuco pacjenta dorosłego, oferuje taką samą wydajność jak większe, drogie płuca testowe. Ale w przeciwieństwie do tych ostatnich, SmartLung jest bardzo proste w użyciu i o tak zwartej konstrukcji, że może być bezpośrednio połączony z układem respiratora.

Więcej


Płuco niemowlęce EasyLung Neonatal

EasyLung Neonatal to najprostsze w ofercie i najmnijesze niemowlęce płuco testowe bez możliwości regulacji parametrów.

Więcej


Płuco SmartLung 2000 2L

SmartLung 2000 2L to duże płuco testowe o pojemności 2l, dzięki któremu możesz kontrolować respiratory zgodnie z wymaganiami norm IEC 60601-2-12, IEC 60601-2-13, EN 794-3. Posiada możliwość regiulacji parametrów.

Więcej