Płuca testowe

Płuca testoweEasy Lung

Easy Lung to niedrogie płuco testowe ogólnego użytku o osobliwej konstrukcji. Idealne do badania parametrów respiratorów, prezentacji działania respiratorów jak również dla producentów w celu sprawdzania bezpieczeństwa działania.

Więcej


SmartLung Infant

SmartLung Infant to testowe płuco niemowlęce, oferuje taką samą wydajność jak większe, drogie płuca testowych. Ale w przeciwieństwie do tych ostatnich, SmartLung jest bardzo proste w użyciu i o tak zwartej konstrukcji, że może być bezpośrednio połączony z układem respiratora.

Więcej


SmartLung Adult

SmartLung Adult to testowe płuco pacjenta dorosłego, oferuje taką samą wydajność jak większe, drogie płuca testowe. Ale w przeciwieństwie do tych ostatnich, SmartLung jest bardzo proste w użyciu i o tak zwartej konstrukcji, że może być bezpośrednio połączony z układem respiratora.

Więcej


EasyLung Neonatal

EasyLung Neonatal to najprostsze w ofercie i najmniejsze niemowlęce płuco testowe bez możliwości regulacji parametrów.

Więcej


SmartLung 2000

SmartLung 2000 to duże płuco testowe o pojemności worka 2l, dzięki któremu możesz kontrolować respiratory zgodnie z wymaganiami norm IEC 60601-2-12, IEC 60601-2-13, EN 794-3. Posiada możliwość regulacji parametrów.

Więcej